helpful resources 0256 214 90 90 nolu telefondan bizi arayın veya buy modafinil smart drug bize ulaşın

Hamam Böcekleri

http://radiovallekas.org/169751-dts57035-conocer-mujeres-valle-gran-rey.html Evinizde ya da işyerinizde hamam böceği için uygun yuvalanma alanlarıdır. Salmonella, dizanteri gibi hastalıkların bilinen taşıyıcıları olan bu zararlıya önemli sağlık riskleri oluşturabilir. Hamam böceği dışkıları egzama ve astıma neden olabilir.

http://www.abracatrena.com/21471-dte82078-dating-site-california-police-arrest-wednesday-four-guys.html Hamamböcekleri çok dayanıklı böceklerdir. Hızlı üreme yetenekleri istilayı kontrol etmek için profesyonel uygulamayı zorunlu kılar. Sadece uzman ürünler ve çözümler, yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ortadan kaldırmak için yeterince güçlüdür.

Eğer lavabolar altında, cihazların arkasında veya depolama dolaplarında hoş olmayan geçmeyen kokular varsa hamamböceği belirtilerini kontrol etme zamanı gelmiştir.

Hamamböceğinden Nasıl Korunursunuz

Dökülmüş tüm gıda ve sıvı atıkları, yiyecek hazırlama alanlarındaki gıda atıklarını, lavabo ve teçhizatlarını temizleyin.
Hamamböcekleri dışkılarında bir tür feromon salgılarlar. Eski gazete ve dergi yığınlarını, kullanılmayan kutuları ortadan kaldırın. Ayrıca kolaylıkla geçiş sağlayabilecekleri çekmece içlerini ve yüzeyleri düzenli tutun.
Bazen uzman bilgisi ve ekipman olmadan hamamböceği kontrolünde başarısızlık kaçınılmazdır. Hamamböceği sorunu varsa bir zararlı kontrol uzmanına başvurun.

Varolan bir hamamböceği yuvalanması,çok hızlı bir şekilde yayılabilir. Hızlı ve etkili bir kontrol için ani müdaheleler gereklidir.